Svatební videa

Váš příběh

Co je nejdůležitejší na vašem svatebním videu? Aby to byl příběh o vás pro vás. Je možné, že za 10, 15 let si pustíte video, které jsem vytvořil a rádi zavzpomínáte na to, jaký jste měli krásný svatební den. Pokud se tak stane, odvedl jsem práci dobře. Váš příběh je to, co je mým cílem. Zachytit ho a uchovat ho.

Mé zkušenosti

Panuje velké přesvědčení, že natáčení videí je jednoduché, člověk si stoupne na místo, zapne nahrávání a je to. Ostatně každý má dnes k dispozici telefon, který dokáže točit "úžasně". Ano, je to pravda, ale nic se nevyrovná tomu vědět, kam se postavit, aby kameraman neblokoval výhled svatebčanům, kdy nahrávat, protože je to důležitý moment, a kdy si držet odstup a nechat rodinu či přátele užít si chvíli naplno. Toto "know-how" přichází pouze se zkušenostmi.

Osobní přístup

Nejsem žádná svatební manufaktura. Jsem jeden kluk, kterého baví natáčet a tvořit krásné příběhy pro lidi. K tomu, abych mohl takový příběh ušít "na míru", je zapotřebí, abych poznal i vás, novomanžele, snoubence, rodinu. Abych zjistil, co máte a co nemáte rádi, abych zjistil, co opravdu chcete a co je pro vás důležité a abychom si všichni váš velký den užili v klidu a pohodě.

Moje svatební videa

Pro další informace či případnou poptávku mě prosím kontaktujte.